Autoalarmy   

 

                   Systemy alarmowe do wszystkich modeli samochodów i motocykli -

                             cena uzależniona od konfiguracji systemu alarmowego i jego wyposażenia.

 Autoalarm VAS Killer firmy polskiej firmy STER to prosty w obsłudze, pilotowy system alarmowy chroniący Twój samochód.  Ten alarm samochodowy można zamontować praktycznie do każdego auta wyprodukowanego do 2004 roku, Alarm nie może być uznawany przez ubezpieczycieli jako zabezpieczenie konieczne do zawarcia polisy AC. Posiada homologację oraz znak E, spełnia dyrektywy unijne. od 199
z montażem

 Autoalarm Tesor CS584 to bardzo prosty w obsłudze system alarmowy chroniący Twój samochód. Ten alarm samochodowy można zamontować praktycznie do każdego auta wyprodukowanego do 2002 roku, W nowszych pojazdach nie wszystkie funkcje alarmu mogą działać prawidłowo. Montaż alarmu w podstawowej konfiguracji od 220 zł
z montażem

 Autoalarm Fighter F-29  to rodzina profesjonalnych urządzeń, zadaniem których jest ochrona Waszego samochodu przed kradzieżą. Ich wysoka jakość została potwierdzona w trakcie testów na terenie Europy, co zaowocowało uzyskaniem certyfikatów europejskich, wymaganych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe ( nr. E20 97RA-01 2058 Montaż alarmu w podstawowej konfiguracji od 280 zł
z montażem

 System Legendford F-14 jest to jeden z najtańszych autoalarmów z homologacją.  Oferuje głośne lub ciche załączanie systemu, możliwość wyłączenia pilotem czujników dodatkowych, pamięć alarmowania, tryb serwisowy, opcjonalną możliwość sterowanie zamkiem centralnym. Montaż alarmu w podstawowej konfiguracji

 
System alarmowy GMS ® AMC 500 to profesjonalny, markowy zestaw alarmowy. Alarm cechuje bardzo estetyczne i solidne wykonanie wszystkich elementów, szczególnie pilota.  Prezentowany system posiada homologację pozwalającą na uzyskanie zniżek podczas ubezpieczenia pojazdu. Skuteczność ochrony w klasie STD. Alarm honorowany przez wszystkie krajowe towarzystwa ubezpieczeniowe  Montaż alarmu w podstawowej konfiguracji.

 
Auto alarm Silicon Ultimate ARS to niezawodny, porządnie i estetycznie zaprojektowany system.  Jest wyposażony w 3 przyciskowe piloty ze zmienną dynamicznie transmisją kodu.  Alarm posiada homologacje europejską E20 97RA-01 1559 Jest honorowany przez wszystkie krajowe towarzystwa ubezpieczeniowe ( zniżki w ubezpieczeniu PZU,WARTA i inne) Montaż alarmu w podstawowej konfiguracji.

od 399
z montażem

 

 
Autoalarm SEO Concerto, to najbardziej uniwersalne i bezawaryjne urządzenie na rynku. Mogą być montowane do wszelkich marek pojazdów i z powodzeniem je chronią. Współpracują z wszelkimi czujnikami dodatkowymi tzn. ultradźwiękowymi, wstrząsowymi, mikrofalowymi, zbicia szyby itp. umożliwiającymi wewnętrzną lub zewnętrzną ochronę auta.  

 
Autoalarm SEO  DOLPHIN to jedyna w swoim rodzaju konstrukcja ze złączem grzebieniowym ukrytym we wnętrzu centralki i wszystkie przewody wychodzące z centrali w czarnym kolorze  Jeśli dodać do tego nawet dwie, elektroniczne blokady silnika i funkcję immobilisera, otrzymamy zdecydowanego lidera na rynku samochodowych systemów alarmowych.

 

 
Autoalarm STER AS-10E to niezawodny produkt zastrzeżony do montażu przez autoryzowane serwisy. Nie podlega sprzedaży detalicznej. Alarm dedykowany do wszystkich samochodów mających sterowanie centralnym zamkiem z przycisku w kluczu fabrycznym. Alarm posiada homologacje europejską E20 97RA - 01 1442 Jest honorowany przez wszystkie krajowe towarzystwa ubezpieczeniowe.
Montaż alarmu w podstawowej konfiguracji.
od 590 zł
z montażem

Autoalarm SEO PERFECT bezpilotowy , to profesjonalny system do samochodów posiadających fabryczny pilot centralnego zamka. Alarm włączany i wyłączany jest fabrycznym pilotem co eliminuje niewygodę używania dwóch pilotów. Dostosowany do kilkudziesięciu modeli aut, stale aktualizowane oprogramowanie do następnych.


od 590 zł
z montażemAutoalarm Super Forteca to jedyny alarm z opcjonalną możliwością współpracy z bezprzewodowymi czujnikami ochrony garażu. Alarm posiada homologacje europejską E20 97RA-01 1416 Jest honorowany przez wszystkie krajowe towarzystwa ubezpieczeniowe ( zniżki w ubezpieczeniu PZU,WARTA i inne) Produkt zastrzeżony do montażu przez autoryzowane serwisy. Montaż alarmu w podstawowej konfiguracji. od 560 zł
z montażemAutoalarm  Seo Perfect CAN bezpilotowy. Pasuje do każdego auta wyposażonego w oryginalne piloty  - alarm włączany i wyłączany jest pilotem pojazdu. System dostosowany jest do kilkuset modeli aut. Producent systemu stale aktualizuje oprogramowanie do kolejnych modeli. Wersja ,,Perfect CAN" przystosowana jest do współpracy z magistralą cyfrową CAN pojazdu - po 2005r.
System objęty jest BEZTERMINOWĄ gwarancją na montaż.
Autoalarm STER AS-20 CAN to bezpilotowy system przeznaczony do samochodów wyposażonych w oryginalne sterowanie centralnego zamka z pilota w kluczyku. Sam alarm nie posiada własnych pilotów i wykorzystuje sygnały z pilotów fabrycznych . Model CAN odbiera sygnały z czyjników samochodu za pośrednictwem cyfrowej magistrali CAN.
System wyposażony seryjnie w czujniki ultradźwiękowe oraz cyfrową syrenkę z własnym zasilaniem.

System objęty jest BEZTERMINOWĄ gwarancją na montaż.Autoalarm STER AS-20 /A  CAN z antypilotem - identyfikatorem kierowcy to bezpilotowy system przeznaczony do samochodów wyposażonych w oryginalne, fabryczne  sterowanie centralnego zamka z pilota w kluczyku.  Model CAN odbiera sygnały z czyjników samochodu za pośrednictwem cyfrowej magistrali CAN.
System wyposażony seryjnie w czujniki ultradźwiękowe oraz cyfrową syrenkę z własnym zasilaniem oraz bezprzewodowy, automatyczny identyfikator kierowcy - antypilot.
System objęty jest BEZTERMINOWĄ gwarancją na montaż.
Powiadomienie GSM Albatross S1 to urządzenie przesyłające informacje o zdarzeniach w samochodzie na zaprogramowane numery telefonów. System przesyła informacje za pomocą komunikatów SMS oraz dodatkowo sygnalizuje nadejście komunikatu za pomocą dzwonienia do użytkownika. od 660 zł
z montażem


Urządzenie STER  BBX (skrót od BLACK BOX) przeznaczony jest do trwałego zainstalowania w pojazdach z instalacją elektryczną 12V lub 24V z minusem na masie. BBX jest nowoczesnym systemem ochrony, kontroli pojazdów wykorzystującym telefonie komórkową GSM oraz lokalizację satelitarną GPS.

Urządzenie BBX może pracować jako niezależny autoalarm, blokada odjazdu (immobilizer) z funkcją antyporwaniową lub jako urządzenie powiadamiające o wzbudzeniu fabrycznego lub innego autoalarmu. Komunikacja z urządzeniem odbywa się za pośrednictwem SMS-ów i połączeń audio.


od 899
z montażem

Blokady skrzyni biegów Bear Lock oferujemy praktycznie do każdego samochodu osobowego, oraz do większości samochodów dostawczych. Samochody do których pasuje blokada. Blokada uniemożliwia zmianę biegów wskutek unieruchomienia dźwigni zmiany biegów w pozycji biegu ''wstecznego'' lub ''parking'',             Montaż blokady skrzyni biegów dostępnej na zamówienie.

od 250 zł
Dodatkowy grawitacyjny czujnik DPS Tronic zmiany położenia samochodu - wykrywa każdą zmianę położenia samochodu lub motocykla - jeszcze zanim koła pojazdu oderwą się od ziemi.

-
Ochrona pojazdu przed próbą podniesienia (kradzież kół, wciągnięcie na lawetę, holowanie);
- Automatyczne dostosowanie się do miejsca parkowania;
- Całkowicie odporny na uderzenia w karoserię; podmuchy wiatru, rozkołysanie samochodu;
- Cyfrowa analiza sygnału pomiarowego;
- Zasada działania oparta o krzemowy układ scalony, w strukturze którego wykonano czujnik przyśpieszenia ziemskiego;
- Brak elementów mechanicznych i regulacyjnych;
- Doskonale nadaje się do zastosowania w motocyklach, skuterach czy quadach
 90
z montażem


Alarm motocyklowy SILCON MCA - jeden z najlepszych dostępnych systemów zabezpieczających motocykle, quady i skutery na rynku.
Jego funkcje programowalne pozwalają na konfigurację systemu według upodobania użytkownika.
 od 360 zł
z montażem
Wszystkie ceny z usługą montażu w wartości nettoDo końca maja, 10% rabatu na wszystkie bezobsługowe blokady zapłonu.