Oferta [cennik]   

 

Nowoczesny samochód, z powodu swojej wartości, musi być wyposażony w wiele dodatkowych zabezpieczeń, nie tylko mechanicznych, ale także elektronicznych, które chronią auto przed złodziejami.

 

  Cena z montażem 599 zł                             Cena z montażem 499 zł                              Cena z montażem 399 zł

 

 

Systemy alarmowe firmy SEO Electronics zostały opracowane z myślą o wygodzie obsługi dla klienta i utrudnieniu dla złodzieja. Komunikacja pilota z centralą alarmową odbywa się za pomocą całkowicie zmienno losowego kodu dynamicznego. Prostotę obsługi połączono z wieloma przydatnymi i użytecznymi funkcjami. Charakteryzują się nowoczesną konstrukcją oraz bardzo wysokim stopniem niezawodności. Układ oparto na mikrokontrolerze firmy Microchip (USA) oraz wykorzystano kwarce, które w najwyższym stopniu eliminują problem z rozstrajaniem się pilotów i malejącym zasięgiem. Blokady obwodów elektrycznych realizowane są z użyciem energooszczędnych przekaźników o oksydowanych irydowo-srebrnych stykach.

 

Firma STER powstała w 1991 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się zabezpieczeniem samochodów. Obecnie jest doświadczonym i liczącym się producentem systemów autoalarmowych, czujników ultradźwiękowych, czujników zbicia szyby, zmiany położenia oraz sterowników świateł mijania. Produkowane urządzenia posiadają homologacje E oraz są honorowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe.

 

 

Samochodowe Systemy Auto alarmowe TYTAN® są przeznaczone do wszystkich marek samochodów. Ponadto, firma DIGITAL SYSTEMS jest czołowym producentem autoalarmów do nowoczesnych samochodów wyposażonych w magistralę CAN /np. Mercedes, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, Citroen, Peugeot. Zakup Samochodowego Systemu Autoalarmowego TYTAN® zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale daje użytkownikowi szeroki wachlarz dodatkowych funkcji, poprawiających znacznie komfort obsługi samochodu

 

Autoalarmy PROXIMA to rodzina nowoczesnych, mikroprocesorowych, programowanych urządzeń spełniająca niemal wszystkie potrzeby użytkownika. Wysoka niezawodność, zwarta budowa i wygodne konfigurowanie programatorem radiowym (zgłoszone do ochrony patentowej) przyczyniły sie do znacznej popularności tych systemów w Polsce.

 

Firma QUASAR Electronics specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w branży motoryzacyjnej takich jak: alarmy samochodowe, moduły CAN-Bus, układy antyporwaniowe, moduły oświetlenia przyczep. Od początku swojego istnienia stawia sobie za cel: -innowacyjność w zakresie konstrukcji urządzeń -elastyczność jako odpowiedź na potrzeby rynkowe -odpowiedzialność za dostarczane przez siebie produkty. Dysponuje odpowiednim parkiem maszynowym, doświadczoną kadrą pracowniczą posiadającą fachową wiedzę i doświadczenie by móc zaoferować klientom produkty o ustabilizowanej solidnej jakości.

 

Silicon jest marką istniejącą na polskim rynku od początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Cechuje się niezawodnością, funkcjonalnością i prostotą użytkowania. Autoalarmy Silicon zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wygody dzięki pełnemu wykorzystaniu fabrycznego wyposażenia samochodu np. dwustopniowe sterowanie zamkiem centralnym z ryglowaniem, funkcją automatycznego domykania szyb itp. Posiadają również możliwość czasowego wyłączenia ochrony wnętrza pojazdu – w razie konieczności pozostawienia w samochodzie osób lub zwierząt

 

MetaSystem jest światowym dostawcą urządzeń elektronicznych, głównie dla przemysłu samochodowego oraz liczącym się partnerem dla wszystkich europejskich producentów samochodów. Jest to lider w zakresie technologii i skuteczności systemów antykradzieżowych do pojazdów. W ofercie Mety znajdziemy systemy zabezpieczające zarówno analogowe jak i wykorzystujące ostatnio coraz powszechniej stosowaną sieć CAN w pojazdach. Produkty Meta System są badane w niemieckich laboratoriach certyfikujących i regularnie poddawane rygorom jakościowym prestiżowych producentów samochodowych, do których zaliczają się m.in.: Ferrari, Porsche, Maserati, Mercedes, VW, Audi, Seat, Skoda, Peugeot, Citroen, Opel, Fiat, Alfa Romeo, Lancia itp

 

Cobra oferuje pełen asortyment systemów antykradzieżowych w pełni dedykowany do zabezpieczenia całego auta. Szeroki zasięg sensorów gwarantuje ochronę przeciwko intruzom podczas gdy dedykowane moduły Can ostrzegają i zabezpieczają przed złodziejami. Znaleźliśmy również rozwiązanie dla zapobieżenia sytuacji kradzieży kluczyków i próby oddalenia się złodzieja wraz z samochodem poprzez żądanie potwierdzenia kodem, każdorazowego uruchomienia pojazdu.
Wszystkie urządzenia Cobra spełniają najwyższe i najbardziej surowe standardy Producentów Samochodów. Są perfekcyjnie zintegrowane przez co nie ingerują w elektronikę pojazdu.
 

 

AMPIO - wyspecjalizowała się we wdrażaniu skutecznych rozwiązań w dziedzinie profesjonalnych zabezpieczeń samochodowych. Bardzo szybko i prężnie  wypracowała sobie wysoką pozycję w tej dziedzinie. W ofercie, oprócz uznanych już na rynku systemów alarmowych CAN,MINI, MINI PLUS, MINI PAS, BP, FALCON, HORNET  i innych znaleźć można akcesoria niezbędne do prawidłowego montażu  systemów alarmowych. Produkty tej firmy posiadają Certyfikaty i Homologacje E20 zgodną z wymogami  Unii Europejskie

Blokady dźwigni zmiany biegów Niedźwiedź-Lock to zabezpieczenia estetyczne i wygodne w użyciu o wysokiej skuteczności antykradzieżowej. Posiadają atest Instytutu Mechaniki Precyzyjnej oraz Centralnego Laboratorium Kryminalistyki Komendy Głównej Policji w Warszawie. Ich produkcja odbywa się zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001. Nasze blokady to produkty o najwyższej jakości nagrodzone wieloma medalami i wyróżnieniami. "Niedźwiadek" wciąż jest modyfikowany i ulepszany, konsekwentnie dorównując kroku nowym rozwiązaniom technologicznym stosowanym przez producentów samochodowych. Blokady są adaptowane do każdego nowego pojazdu pojawiającego się na rynku.

 

Firma Dipol specjalizuje się w produkowaniu niezawodnych zabezpieczeń mechanicznych stosowanych w motoryzacji, dedykowanych zarówno dla samochodów osobowych jak i dostawczych, czy też ciężarowych. W naszej ofercie znajdują się także zabezpieczenia o charakterze specjalnym, przygotowywane pod potrzeby najbardziej wymagających Klientów

 

 

Produkty dla samochodów ciężarowych obejmują rozwiązania dotyczące: lokalizacji aut, oszczędności paliwa, zarządzania flotą, ochrony pojazdów, a także pobierania danych z naczepy. Klienci, którzy wykorzystują w swoich przedsiębiorstwach środki transportu do prowadzenia działalności gospodarczej na terenie kraju i za granicą, mają do dyspozycji rozwiązania zdecydowanie zwiększające efektywność, kontrolę i bezpieczeństwo całego procesu logistycznego.                                                                Oferujemy również rozwiązania dla:
Samochodów osobowych, Samochodów ciężarowych, Kolei, Firm i instytucji, Firm Komunalnych